Про затвердження граничної чисельності працівників Решетилівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

м. Решетилівка

№ 32

Про затвердження граничної чисельності працівників Решетилівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання  соціальних  послуг)

Відповідно  до  вимог статей 6 та 39 Закону  України „Про місцеві державні адміністрації”,  пунктів 6, 13 Типового положення про територіальний центр соціального  обслуговування (надання соціальних послуг), затвердженого  постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  29  грудня  2009  року  № 1417 (зі   змінами),    наказу   Міністерства    соціальної    політики    України    від  12 липня 2016 № 753 „Про затвердження Типового штатного нормативу чисельності  працівників  територіального  центру  соціального  обслуговування  (надання  соціальних  послуг)”  зареєстрованого  в Міністерстві юстиції  України 03.08.2016 за № 1078/29208  та  розпорядження голови  райдержадміністрації  від  05  листопада  2019  № 189 „Про  оптимізацію  Решетилівського  районного  територіального  центру соціального  обслуговування  (надання  соціальних  послуг)”:

1. Затвердити з 01.03.2020 року граничну чисельність працівників Решетилівського районного територіального центру соціального обслуговування  (надання  соціальних  послуг)  в  кількості  82,5  одиниць.

2. Директору територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (Козарь Н.Ю.) привести штатний розпис у відповідність та подати на затвердження управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації – головному розпоряднику коштів, в установленому  порядку.

3. Контроль  за  виконанням  розпорядження  залишаю  за  собою.

Виконувач

обов’язків  голови                                                                           А.КОЛЕСНІЧЕНКО