Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв на 2019 рік

16.01.2019

16.01.2019                                                                                                           № 8

Про  затвердження   лімітів

споживання   енергоносіїв  на  2019 рік

На  виконання статті 51 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016  № 710 „Про ефективне використання  державних  коштів”,  постанови  Кабінету  Міністрів  України від 28.02.2002 № 228 „Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ”:

1. Затвердити ліміти споживання електричної та теплової енергії, водопостачання, природного газу та послуг зв’язку в межах асигнувань, затверджених кошторисом на 2019 рік по районній державній адміністрації  (додаються).

2. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації – головному бухгалтеру (Хлистун Ю.В.) забезпечити щоденний  контроль  за  споживанням  електричної  енергії,  води,  природного газу  та  послуг  зв’язку.

районної державної

адміністрації                                                                                 Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

ДолученняРозмір
limiti_2019.doc39.5 КБ