Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв на 2020 рік

10.01.2020

10.01.2020                                                                                                            № 1

Про  затвердження  лімітів споживання

енергоносіїв на  2020  рік

Відповідно до  статті 51 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016  № 710 „Про ефективне використання державних коштів”, постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 № 228 „Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ”:

1. Затвердити ліміти споживання електричної та теплової енергії, водопостачання, природного газу та послуг зв’язку в межах асигнувань, затверджених кошторисом на 2020 рік по районній державній адміністрації  (додаються).

2. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації – головному бухгалтеру (Хлистун Ю.В.) забезпечити щоденний контроль за споживанням  електричної енергії, води, природного газу  та  послуг  зв’язку.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                А. КОЛЕСНІЧЕНКО

ДолученняРозмір