Про затвердження Плану основних заходів територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Решетилівського району на 2019 рік

27.02.2019

27.02.2019                                                                                                            № 42

Відповідно   до   статей  27,  31  Закону  України  „Про   місцеві  державні  адміністрації”,  статті  130  Кодексу цивільного захисту  України,  на  виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10.01.2019 № 19 „Про План основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту  Полтавської  області  на  2019 рік”  та  з  метою  підвищення  готовності   органів   управління   і   сил  районної   ланки   обласної  підсистеми  єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій  до  дій  за  призначенням  в  умовах  надзвичайних  ситуацій  мирного  часу  та  в  особливий   період:

1.  Затвердити План  основних  заходів  цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Решетилівського  району   на  2019  рік,  що  додається.

2.  Головним   завданням   системи   цивільного   захисту   району  на  2019  рік  вважати  зниження  техногенних  і  природних  ризиків  та  підвищення  рівня  захисту  населення  шляхом  забезпечення  ефективного  функціонування  єдиної   системи   цивільного  захисту.

3. Структурним підрозділам районної державної адміністрації,    територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, підприємствам,   установам   та   організаціям   району   у   двотижневий  термін  підбити    підсумки    виконання    заходів    цивільного   захисту   у   2018   році, розробити  та  затвердити  в  установленому  порядку   плани  основних  заходів на  2019  рік.

Рекомендувати  виконкомам  міської та сільських рад провести відповідну   роботу.

Про виконання  заходів,  передбачених  розпорядженням,   інформувати райдержадміністрацію  за  перше  півріччя   до  02.07.2018,  за  рік  до       02.01.2020  року.

1. Головному  спеціалісту  відділу  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства,  розвитку  інфраструктури  та  з  питань надзвичайних ситуацій  райдержадміністрації  (Любченко В.В.)  інформувати  управління  з  питань  цивільного захисту  облдержадміністрації  про  виконання  заходів  за перше півріччя  до 05.07.2019,  за  рік   до  15.01.2020  року.

2.  Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови  райдержадміністрації від 19.02.2018 № 58 „Про  затвердження   Плану основних заходів територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту  Решетилівського району  на  2019  рік”.

3. Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти на першого заступника  голови  райдержадміністрації  Черкуна І.П.

районної  державної

адміністрації                                                                       Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

ДолученняРозмір
plan_zahodiv_do_no42.doc84.5 КБ