Про затвердження плану заходів щодо запобігання та виявлення корупції у Решетилівській районній державній адміністрації на 2019 рік

02.04.2019

02.04.2019                                                                                                            № 62

Про затвердження плану   заходів  щодо запобігання та виявлення корупції у Решетилівській районній державній  адміністрації на 2019  рік

Відповідно до статей 6, 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, статті 19 Закону України ,,Про запобігання корупції”,  Антикорупційної  програми  Полтавської  обласної  державної   адміністрації  на  2019-2020  роки, затвердженої  розпорядженням  голови  обласної державної   адміністрації  від  14.03.2019 № 184 „Про затвердження  Антикорупційної програми Полтавської обласної державної адміністрації на 2019-2020 роки”:

1. Затвердити  План  заходів  щодо  запобігання  та  виявлення  корупції  у Решетилівській  районній  державній  адміністрації   на  2019  рік (далі -  План),  що додається.

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації забезпечити розроблення   та   затвердження   планів  заходів  щодо  запобігання   корупції на  2019  рік  до  05 квітня  2019  року.

3. Відповідальним  виконавцям Планів про проведену роботу інформувати  сектор  управління  персоналом   апарату  райдержадміністрації  до  01 квітня, 01 липня, 01 жовтня 2019 року  та  01 січня 2020 року для  подальшого  узагальнення   та   інформування  відділу  з  питань  запобігання  та  протидії  корупції,  взаємодії  з  правоохоронними  органами  та  оборонної роботи   апарату  облдержадміністрації.

4. Визнати таким, що втратило чинність,  розпорядження голови  райдержадміністрації  від  26.03.2018 № 104  „Про  затвердження  плану  заходів з виконання в районній державній адміністрації Антикорупційної   програми  Полтавської  обласної  державної  адміністрації  на  2018 рік”.

5.  Контроль  за  виконанням  розпорядження  залишаю  за  собою.

районної  державної

адміністрації                                                                   Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

ДолученняРозмір
plan_zahodiv_dono62.doc73.5 КБ