Про затвердження Положення про комісію з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

06.08.2019

06.08.2019                                                                                                         № 124

Про затвердження Положення про комісію з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим  бюджетам

Зареєстровано в Головному територіальному

управлінні юстиції у Полтавській області

09 серпня 2019 р. за №415/3532

Відповідно  до   статей  6,  13,  39  Закону  України  „Про  місцеві державні  адміністрації”,  пункту  7  Порядку  та  умов  надання  у  2019  році субвенції  з  державного  бюджету  місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні  роботи,  придбання  житла  та  приміщень  для  розвитку сімейних  та  інших   форм  виховання,  наближених  до  сімейних,  забезпечення житлом   дітей-сиріт,   дітей,   позбавлених   батьківського   піклування,   осіб   з  їх   числа,  затверджених   постановою   Кабінету   Міністрів  України    від 15 листопада 2017 року № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616), з метою формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного  бюджету  місцевим  бюджетам  та  визначення  дітей,  яким  буде придбано  житло  або  призначено  грошову  компенсацію:

1.  Затвердити  Положення  про  комісію  з питань формування пропозицій  стосовно  потреби  щодо  спрямування  у  2019  році  субвенції  з державного  бюджету  місцевим  бюджетам  на  проектні,  будівельно-ремонтні роботи,  придбання  житла  та  приміщень  для  розвитку  сімейних  та  інших форм  виховання,  наближених  до  сімейних,  забезпечення  житлом  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, при Решетилівській   районній   державній   адміністрації,   що  додається.

2. Головному спеціалісту-юрисконсульту  апарату  районної  державної адміністрації  (Убийвовк  С.В.)  забезпечити  подання  цього  розпорядження  на  державну  реєстрацію  до  Головного   територіального  управління   юстиції у Полтавській області в установленому порядку та його офіційне опублікування.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль  за  виконанням цього розпорядження покласти на заступника  голови  районної  державної  адміністрації  Колесніченка  А.В.

Виконувач обов’язків голова

районної  державної

адміністрації                                                                       І. ЧЕРКУН

ДолученняРозмір