Про затвердження Положення про Решетилівську районну ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області

10.04.2019

10.04.2019                                                                                                           № 65

Про  затвердження  Положення                       Зареєстровано в Головному територіальному

про Решетилівську районну ланку                  управлінні юстиції у Полтавській  області

територіальної  підсистеми  єдиної                 24 квітня 2019 р. за № 241/3358

державної  системи цивільного

захисту  Полтавської  області

Відповідно  до  пункту  4  статті  10  Кодексу  Цивільного захисту України,  статей  6,  27, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”,  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від  11  березня  2015 № 101 „Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту”, розпорядження  голови  обласної  державної  адміністрації  від  12  травня  2017 року  №  264  „Про затвердження  положення  про  територіальну  підсистему єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області”, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській  області  24  травня  2017  року  за  №  142/2589:

1. Затвердити Положення про Решетилівську районну ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської  області  (додається).

2. Головному спеціалісту - юрисконсульту апарату районної державної адміністрації (Убийвовк С.В.) забезпечити державну реєстрацію цього розпорядження  у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській  області  протягом  п’яти  робочих  днів  після  його  прийняття  з наступним  оприлюдненням  в  засобах  масової  інформації.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль  за  виконанням  цього  розпорядження  залишаю  за  собою.

районної  державної
     адміністрації                                                                   Р.ПЕРЕПЕЛИЦЯ

ДолученняРозмір
dodatok1.doc34 КБ