Про затвердження Положення про сектор документообігу та контролю апарату Решетилівської районної державної адміністрації

28.01.2020

28.01.2020                                                                                                            № 14

Про затвердження Положення про

сектор документообігу та контролю

апарату Решетилівської  районної

державної  адміністрації

Відповідно  до  статей  5,  6,  39,  41  та  44  Закону  України   „Про  місцеві  державні  адміністрації”,  постанов  Кабінету  Міністрів  України  від 11 грудня 1999 р. № 2263  „Про затвердження Типового регламенту місцевої державної  адміністрації  (зі змінами),   від 26 вересня 2012 р.  № 887 „Про затвердження  Типового   положення  про  структурний   підрозділ  місцевої державної  адміністрації”   (із змінами)   та  від  17 січня  2018 р. № 55 „Деякі питання  документування  управлінської  діяльності” (зі змінами):

1. Затвердити  Положення про сектор документообігу та контролю  апарату   Решетилівської   районної   державної   адміністрації   (додається).

2. Визнати  таким, що втратило чинність, розпорядження голови  районної  державної  адміністрації  від  12.06.2018  № 173  „Про затвердження Положення  про  загальний  відділ  апарату  Решетилівської  районної державної   адміністрації”.

Виконувач  обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                                 І. ЧЕРКУН

ДолученняРозмір