Про затвердження Положення про сектор з питань оборонної, мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Решетилівської районної державної адміністрації

28.01.2020

28.01.2020                                                                                                            № 15

Про затвердження Положення про сектор з питань оборонної, мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Решетилівської районної державної  адміністрації

Відповідно до  статей  5, 6, 39  та  41 Закону України „Про місцеві державні  адміністрації”,   Типового  положення  про  структурний  підрозділ місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України  від  26 вересня  2012 року № 887,  на  виконання  розпорядження   голови   райдержадміністрації   від  21  листопада  2019 року  № 200 „Про  упорядкування  структури  та  чисельності структурних підрозділів   райдержадміністрації”:

1. Затвердити   Положення  про сектор з питань оборонної, мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами  Решетилівської  районної  державної  адміністрації  (додається).

2.  Контроль  за  виконанням  розпорядження  залишаю  за  собою.

Виконувач  обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                          І. ЧЕРКУН

ДолученняРозмір