Про затвердження Положення про відділ фінансів Решетилівської районної державної адміністрації

28.01.2020

1.                                                                   28.01.2020                                         № 10

Про затвердження  Положення про відділ фінансів Решетилівської  районної  державної  адміністрації

Відповідно до статей 5 та 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2013 № 348 „Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ з питань фінансів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної у мм. Києві та Севастополі державної адміністрації”, Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації,  затвердженого  постановою  Кабінету  Міністрів  України  від 26.09.2012  № 887,  розпорядження  голови  райдержадміністрації  від 21.11.2019  № 200 „Про упорядкування структури та чисельності структурних підрозділів  райдержадміністрації”:

1. Затвердити  Положення  про відділ  фінансів  Решетилівської  районної державної  адміністрації  (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації  від  10.07.2013  № 150 „Про затвердження  Положення про  фінансове  управління Решетилівської  районної державної  адміністрації”.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                          І. ЧЕРКУН

ДолученняРозмір