Про затвердження Положення про відділ управління персоналом, з питань організаційної та інформаційної діяльності апарату Решетилівської районної державної адміністрації

28.01.2020

28.01.2020                                                                                                            № 13

Про затвердження  Положення про відділ управління персоналом, з питань організаційної та інформаційної діяльності апарату Решетилівської  районної державної   адміністрації

Відповідно до статей 6 та 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”,  наказу Національного агентства України з питань державної служби від 3 березня 2016 року № 47 „Про затвердження Типового положення про службу управління персоналом державного органу”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 березня 2016 р. за № 438/28568:

1. Затвердити  Положення  про  відділ  управління  персоналом,  з  питань організаційної  та  інформаційної  діяльності  апарату  Решетилівської  районної державної   адміністрації  (додається).

2. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 20.08.2018 № 254 „Про затвердження Положення про сектор управління персоналом апарату райдержадміністрації” та від 20.08.2020 № 255 „Про затвердження Положення про відділ організаційної роботи апарату Решетилівської районної державної адміністрації”.

Виконувач  обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                          І. ЧЕРКУН

ДолученняРозмір