Про затвердження Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Решетилівської районної державної адміністрації

31.01.2020

31.01.2020                                                                                                            № 27

Про   затвердження  Положення про відділ  ведення  Державного  реєстру  виборців  апарату Решетилівської  районної державної   адміністрації

Відповідно  до  статей  5,  6,  39, 41 Закону України  „Про місцеві державні  адміністрації”,  постанови  Центральної  виборчої  комісії  від  26.02.2016 року № 58 „Питання діяльності органу (відділу) ведення Державного реєстру виборців та регіонального органу (відділу) адміністрування  Державного  реєстру  виборців”, Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою  Кабінету  Міністрів  України  від 26.09.2012  № 887  та  з  метою створення правових і організаційних основ ефективної діяльності відділу ведення  Державного   реєстру  виборців   апарату   райдержадміністрації:

1. Затвердити Положення про відділ ведення Державного  реєстру виборців  апарату Решетилівської районної державної адміністрації (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови    районної  державної  адміністрації  від 29.03.2018 № 103 „Про затвердження Положення  про  відділ ведення Державного реєстру  виборців апарату районної   державної   адміністрації”.

Виконувач  обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                         А. КОЛЕСНІЧЕНКО

ДолученняРозмір