Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Решетилівського району Полтавської області

19.03.2019                                                                                                            № 50

Про затвердження Умов  проведення  конкурсу  з  визначення  пасажирських  перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування,  які не виходять за межі  Решетилівського  району Полтавської  області

Зареєстровано в  Головному    територіальному

управлінні  юстиції у Полтавській області

28 березня 2019 р. за № 200/3317

Відповідно до статей 6, 13, 20, 41 Закону України  „Про  місцеві  державні адміністрації”, статей  7,  44  Закону  України  „Про  автомобільний транспорт”,  Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту,  затверджених  постановою   Кабінету  Міністрів   України    від  18 лютого 1997 року  № 176 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2007 року № 1184) та  Порядку  проведення  конкурсу  з перевезення  пасажирів  на  автобусному  маршруті  загального  користування, затвердженого  постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  03  грудня  2008 року  №  1081  (із  змінами):

1. Затвердити Умови проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників  на  приміських  автобусних  маршрутах  загального  користування,  які  не  виходять  за  межі  Решетилівського  району  Полтавської   області,  що  додаються.

2. Головному  спеціалісту-юрисконсульту апарату райдержадміністрації    (Убийвовк С.В.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію  до  Головного  територіального  управління  юстиції  у  Полтавській  області  протягом  п’яти  робочих  днів  з  дня  його  прийняття.

3. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства,   розвитку  інфраструктури  та  з  питань  надзвичайних   ситуацій

райдержадміністрації  (Приходько М.О.)  спільно  з  головним  спеціалістом відділу  організаційної  роботи апарату  райдержадміністрації (Бур’ян Н.В.)  забезпечити   оприлюднення   цього  розпорядження.

4. Контроль за виконанням  розпорядження  залишаю за собою.

5. Це розпорядження  набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Виконувач  обов’язків

голови  районної  державної                                                                         І. ЧЕРКУН

адміністрації

ДолученняРозмір