Про завдання з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в опалювальному сезоні 2019/20 року

30.05.2019                                                                                                            № 89

Про  завдання  з  підготовки

житлово-комунального

господарства   та  об’єктів

соціальної  сфери  району до

роботи  в  опалювальному

сезоні  2019/20  року

Відповідно  до  статей  13, 20, 39  Закону  України  „Про  місцеві  державні адміністрації”,  статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування  в  Україні”,  Закону  України  „Про  теплопостачання”,   Закону   України  „Про  житлово-комунальні  послуги”   з   метою   своєчасної    і якісної  підготовки  житлово-комунального  господарства та об’єктів соціальної  сфери   району  до  роботи  в  осінньо-зимовий  період  2019/20 року:

1. Утворити районну координаційну раду з контролю за виконанням заходів із підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної  сфери  району  до  роботи  в  опалювальний   період  2019/20  року та  затвердити   її   склад   (додається).

2. Затвердити план комплексних заходів з підготовки житлово-комунального  господарства  та  об’єктів  соціальної  сфери  району  до  роботи в   опалювальний   період   2019/20  року,  що  додається.

3. Визнати  таким,  що  втратило чинність, розпорядження голови районної  державної адміністрації  від 15.05.2018 № 149 „Про підготовку  житлово-комунального  господарства   та  об’єктів  соціальної   сфери  району до  роботи   в  опалювальному  сезоні  2018/19  року”.

4. Контроль   за  виконанням    розпорядження  залишаю  за  собою.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                            І. ЧЕРКУН

ДолученняРозмір