Про звільнення від плати за надання соціальних послуг громадян Діллер О.М., Діллер О.Е

10.01.2020

10.01.2020                                                                                                            № 2

Про  звільнення  від  плати  за

надання  соціальних   послуг

громадян Діллер О.М., Діллер О.Е.

Відповідно  до  пункту  20 Переліку  соціальних  послуг,  умов та  порядку надання структурними підрозділами територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг ), що затверджений постановою  Кабінету  Міністрів  України  від 29.12.2009 № 1417 ,,Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”, розглянувши прохання Решетилівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних  послуг)  районної  державної   адміністрації  щодо  звільнення  від плати надання соціальних послуг відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги громадян Діллер О.М., Діллер О.Е.:

1.  Звільнити  з  08.01.2020  на  2020  рік   Діллер  Ольгу  Михайлівну  1958 року народження, жительку с. Шкурупіївка, Діллер Олександра Ергардовича 1954 року народження, жителя с. Шкурупіївка  від плати за надання соціальних послуг відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Решетилівського районного територіального центру  соціального  обслуговування  (надання  соціальних  послуг).

2. Фінансовому  управлінню райдержадміністрації (Яресько Н.В.) забезпечити  фінансування видатків в сумі 1000 гривень ( одна  тисяча   гривень) на надання соціальних послуг Решетилівським районним територіальним  центром  соціального  обслуговування  (надання  соціальних послуг)  Діллер О.М.,  Діллер О.Е.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                А. КОЛЕСНІЧЕНКО

ДолученняРозмір