10.02.2020

10.02.2020

м. Решетилівка

№ 38

Про надання дозволу на здійснення правочину, що стосується житлового права малолітнього Койнаша Максима Віталійовича, 27.04.2012 року народження

Відповідно до статті  23  Закону  України  „Про  місцеві державні  адміністрації”,  статті  18  Закону  України  „Про  охорону  дитинства”, статті  12  Закону  України  „Про  основи  соціального  захисту  бездомних  осіб  і  безпритульних  дітей”,  враховуючи   рішення  Комісії  з  питань захисту прав  дитини  при  райдержадміністрації  від  05.02.2020,  розглянувши  заяву Койнаша Віталія Анатолійовича на укладення договору  дарування ½ житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами, що належать йому на  праві приватної спільної часткової власності і знаходиться за  адресою: Полтавська область, місто  Решетилівка, вулиця Курченко Н., буд. 26 і ½ земельної ділянки площею 0,1129 га, кадастровий номер 5324255100:30:005:0309, що належать йому на праві приватної спільної часткової власності та знаходиться за адресою Полтавська область, місто Решетилівка, вулиця Курченко Н., 26, його малолітньому синові Койнашу Максиму  Віталійовичу, 27.04.2012 року народження, враховуючи,  що  житлові  права  малолітнього  порушені  не  будуть:

1. Надати дозвіл громадянину Койнашу Віталію Анатолійовичу на  укладення  договору  дарування ½ житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами, що належать йому на праві приватної спільної часткової власності і знаходиться за адресою: Полтавська область, місто Решетилівка,  вулиця  Курченко Н., буд. 26  і  ½  земельної  ділянки  площею 0,1129 га,  кадастровий  номер 5324255100:30:005:0309, що належать йому  на   праві приватної спільної часткової власності та знаходиться за адресою Полтавська  область, місто Решетилівка, вулиця Курченко Н., 26, його малолітньому синові Койнашу Максиму Віталійовичу, 27.04.2012 року народження.

2. Надати дозвіл матері малолітньої дитини, Койнаша Максима Віталійовича, 27.04.2012 року народження, Койнаш Ірині Федорівні на прийняття в дар вищевказаного житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами і земельної ділянки та підписання договору дарування  від  імені  малолітньої  дитини.

3. Контроль  за  виконанням  розпорядження  залишаю за собою.

Виконувач

обов’язків голови                                                                          А.КОЛЕСНІЧЕНКО