ро організацію та проведення в районі Всеукраїнської дитячо- юнацької військово-патріотичної гри ,,Сокіл” (,,Джура”)

10.04.2019

10.04.2019                                                                                                             № 66

Про організацію  та  проведення

в районі  Всеукраїнської дитячо-

юнацької  військово-патріотичної

гри  ,,Сокіл” (,,Джура”)

Відповідно  до статей 6, 13, 33 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 13.10.2015 № 580/2015 ,,Про Стратегію  національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки”, Положення ,,Про  Всеукраїнську  дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру ,,Сокіл” (,,Джура”)”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від  17 жовтня 2018 року № 845,  наказу  Міністерства  освіти  і  науки України  від  04.09.2018  № 966  ,,Про  проведення  у  2018/2019  навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри ,,Сокіл” (,,Джура”)”,  на виконання  розпорядження голови облдержадміністрації від 19.03.2019 № 188 „Про організацію та проведення в області Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри ,,Сокіл” (,,Джура”)  та з метою формування  в  учнівської молоді патріотичної свідомості, національної гідності,  готовності  до  виконання  громадянського конституційного обов’язку:

1. Утворити районний штаб із проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри ,,Сокіл” (,,Джура”) (далі - районний штаб)  та  затвердити  його  склад  (додається).

2.  Районному  штабу   до  27 квітня 2019 року здійснити відповідні заходи  щодо  проведення  І  (районного)  етапу  Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної  гри  ,,Сокіл” (,,Джура”).

3.  Відділу  освіти,  сім’ї,  молоді  та  спорту райдержадміністрації (Зінченко  В.Г.):

забезпечити організацію та проведення І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри ,,Сокіл” (,,Джура”);

забезпечити  участь команди – переможця  І (районного) етапу у ІІ (обласному)  етапі  Всеукраїнської  дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри  ,,Сокіл” (,,Джура”).

4. Рекомендувати  органам  місцевого самоврядування сприяти підготовці та  проведенню   І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької   військово-патріотичної  гри  ,,Сокіл” (,,Джура”).

5.  Визнати  таким,  що втратило чинність, розпорядження голови районної  державної  адміністрації  від  20.04.2015  №  96 ,,Про  організацію  та проведення  в  районі  Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри  ,,Сокіл”  (,,Джура”).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника  голови  райдержадміністрації  Черкуна І.П.

Голова

районної  державної                                                                        Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

ДолученняРозмір
sklad.doc48.5 КБ