10 травня у багатьох країнах світу відзначають День матері.

10 травня у багатьох країнах світу відзначають День матері.

В Україні, відповідно до Указу Президента України, – цей день святкують в другу неділю травня. Цьогоріч це свято випадає на 10 травня.

Цей день – це ще один привід подякувати мамі за любов, турботу і підтримку і сказати їй про те, що вона – найрідніша та найдорожча людина. Однак, багато матерів нашої країни це свято зустрічають зі сльозами на очах, адже їхні сини вже ніколи не стануть на батьківський поріг та не скажуть слово «мама». Вони героїчно загинули, виборюючи свободу українського народу.
Голова Решетилівської районної державної адміністрації Іван Черкун подякував жінкам Решетилівського району, чиї сини загинули під час війни останніх років, за те, що вони виховали національно свідомих Героїв, які стали гордістю України та Решетилівщини.
Голова райдержадміністрації відвідав і привітав маму Романа Ділера - Ольгу Діллер, маму Романа Нетеси - Наталію Нетесу та маму Олександра Кирилюка - Світлану Кирилюк.
Іван Черкун висловив подяку решетилівським жінкам за їх жертовність, стійкість і патріотизм, а також величезну силу духу, завдяки якій вони змогли підтримати рішення своїх синів боротися з агресором, задля миру в країні.
Матері загиблих учасників АТО виявили не меншу мужність і героїзм, а ніж українські воїни на фронті.
За кожним солдатом, кожним офіцером, кожним українським воїном стоїть водночас сильна і тендітна жінка – мама, яка його ростила, і підтримала його рішення – захищати свою країну. Зробити це може лише героїчна жінка!
Схиляємо голови перед всіма матерями наших воїнів, які загинули за свободу та незалежність України!