16 ЛИПНЯ 2020 РОКУ ДО РЕШЕТИЛІВЩИНИ ЗАВІТАЛА ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КАТЕРИНА РИЖИЧЕНКО.

16 липня 2020 року до Решетилівщини завітала заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Катерина Рижиченко.

На зустрічі були присутні голова райдержадміністрації Іван Черкун, голова районної ради Сергій Колотій, в.о. директора Всеукраїнського центру вишивки та килимарства Надія Вакуленко, Т.в.о директора департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації Ірина Удовиченко,

начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Світлана Гудзь. Делегація відвідала будівельні роботи на колишній фабриці художніх виробів, Всеукраїнський центр вишивки та килимарства, робочу майстерню Ольги Пілюгіної та майстерню «Соломія».

На своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» заступник голови обдержадміністрації зазначила : «Решетилівка перевершила всі мої очікування, всі розповіді про неї!

☝</p />
</p></div>