2 липня 2018 року відбулася нарада в голови райдержадміністрації

2 липня 2018 року відбулася нарада в голови райдержадміністрації. Було розглянуто три питання: 1. Про надання адміністративних послуг через відділ з питань надання адміністративних послуг, в тому числі через мережу інтернет, доповідала в.о. начальника відділу в Решетилівському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вовк Людмила Вікторівна. 2. Науково-пошукова, виставкова та соціальна робота Решетилівського краєзнавчого музею. З даного питання порядку денного доповідала завідувач сектору культури та туризму райдержадміністрації Гудзь Світлана Василівна. Останнім питанням, і основним, оскільки на вихідних по району природа вносила свої корективи було питання – Про надзвичайні ситуації та надзвичайні події, що виникли на території району, доповів Любченко Владислав Володимирович – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.