22 травня - міжнародний день біорізноманіття

22 травня - міжнародний день біорізноманіття

Щороку 22 травня увесь світ відзначає день біорізноманіття - цей день покликаний покращити розуміння значення біорізноманіття та важливості його збереження.

Цьогорічною темою є гасло "Наші рішення - в природі".

В реаліях, коли глобальне співтовариство вимушене переглянути своє відношення до навколишнього природного середовища, одне є певним: незважаючи на всі наші технологічні досягнення, ми цілком залежні від здорових і різноманітних екосистем для забезпечення себе водою, продуктами харчування, медикаментами, одягом, паливом, енергією та, зрештою, притулком. Гасло "Наші рішення - в природі" підкреслює надію, солідарність та важливість спільної роботи на всіх рівнях для побудови майбутнього життя у гармонії з природою.

2020 рік - це рік випробувань, роздумів, можливостей та рішень. Від кожного з нас очікується, що ми використаємо цей час для підвищення стійкості націй та громад, коли ми одужаємо від пандемії. 2020 рік - це рік, коли, як ніколи, світ може сигналізувати про сильну волю до глобальних дій, які "згорнуть криву" втрати біорізноманіття на користь людям та всьому життю на Землі.

Цьогорічною темою є гасло "Наші рішення - в природі".