Решетилівський районний військовий комісаріат

26-27 січня в рамках «Всеукраїнського стрілецького дня» в Решетилівському районному військовому комісаріаті відбулося проведення навчальних зборів з керівним складом підрозділів територіальної оборони Решетилівського району з виїздом на один з військових полігонів під Полтавою.

На меті заходу було: провести інструкторсько-методичне заняття та продемонструвати, як потрібно готувати особовий склад підрозділів територіальної оборони до виконання завдань за призначенням.

На інструкторсько-методичному занятті, протягом двох діб, з керівним складом підрозділів територіальної оборони представники обласного військового комісаріату, ГУ ДСНС в Полтавській області, громадських організацій показали, як готувати особовий склад провівши тактико-спеціальну підготовку, одиночну підготовку, заняття з інженерної підготовки, військово-медичну підготовку, вогневу підготовку. Підсумком було проведення стрільб бойовими набоями з автомата АК-74 та пістолета ПМ.

Захід було проведено відповідно до затвердженого графіку. Подібні заходи будуть проводитися щомісячно і охоплять весь особовим склад підрозділів територіальної оборони району. Також значна увага буде приділятися підбору кадрів, адже їх підбір на керівні посади триває. Загони оборони повинні очолити ініціативні громадяни, які мають вплив у районі, здатні організувати діяльність підрозділу та спроможні повести за собою особовий склад –  їх підбором і планують зайнятися голова районної державної адміністрації разом з військовим комісаріатом.

Заступник військового комісара з територіальної оборони

майор                                      В.Г. КИРПОТА