29 серпня 2020 року до Дня вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

в місті Решетилівка відбувсь 10-ти кілометровий забіг у бронежилетах "Біжу заради пам’яті" за участі учасників АТО. В забігові прийняли участь голова райдержадміністрації та учасник АТО Іван Черкун,  члени спілки ветеранів АТО Решетилівщини, спортсмени, молодь міста. Марафонці бігли з прапором в руках по 500-700 метрів, передаючи естафету. Пробіг відбувавсь  в бронежилеті. Цей захід-вдячність і шана воїнам, котрі боронили кордони рідної землі, відстоюючи свободу і незалежність країни, а окремі склали свої голови заради мирного життя наступних поколінь в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

По закінченню естафети, в парку "Перемоги" відбувся мітинг-реквієм.

На мітингу звучали слова щирої вдячності учасникам АТО_ООС за їх мужність і відвагу. Голова спілки ветеранів АТО Решетилівщини Олег Мотузко у своєму зверненні до присутніх закликав не забувати тих, кому довелося воювати на Сході країни та берегти пам’ять про полеглих земляків. Він вручив подяки учасникам забігу. Тематичною баладою та піснею продовжився захід.

Загиблих воїнів Решетилівщини: Миколу Закарлюку, Олександра Кирилюка, Романа Діллера, Романа Нетесу та Дмитра Малетича вшанували хвилиною мовчання під звуки метронома.

До фотостенду, на якому розміщені фото героїв і який облаштували біля Стели меморіалу вдячні земляки поклали квіти.

Учасники АТО відвідали могилу та вклонилися пам’яті Романа Діллера, який загинув в цей день шість років потому.

Герої не вмирають! Вони довічно житимуть в нащих серцях!