9 травня 2020 року на честь Дня Пам’яті та Примирення і 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

відбулось покладання квітів до Вічного Вогню та Меморіалу Солдатської Слави в парку Перемоги, пам’ятнику Альоші Василенку, Пам'ятного знаку на честь воїнів 3-ї окремої танкової бригади, Пам'ятного знаку «Дніпровцям» в місті Решетилівка.

В покладанні квітів прийняли участь голова Решетилівської райдержадміністрації Іван Черкун, голова районної ради Сергій Колотій, секретар міської ради Оксана Дядюнова, голова ветеранської організації Віктор Багно, військовий комісар Сергій Новоселя, заступник голови райдержадміністрації Антон Колесниченко, заступник голови районної ради Віктор Бережний, перший заступник голови міської ради Інна Сивинська, керівник апарату райдержадміністрації Максим Лисенко, заступник голови міської ради Юрій Шинкарчук, почесний громадянин Решетилівки Іван Лисенко.
Присутні поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих учасників війни, які врятували Батьківщину ціною власного життя. У цю скорботну мить кожен подумки дякував усім, хто ризикуючи власним життям захищав рідну землю від нацизму.

З урахуванням введених в країні обмежувальних заходів урочистий мітинг та святковий концерт до Дня Пам’яті та Примирення і Дня Перемоги не проводились. В покладанні квітів прийняло участь обмежене коло осіб.