Апаратна нарада в райдержадміністрації

Апаратна нарада в райдержадміністрації

Сьогодні 27 січня 2020 року відбулась апаратна нарада в райдержадміністрації, яку провів в.о. голови райдержадміністрації Іван Черкун. На нараді були присутні голова районної ради Сергій Колотій, заступник голови райдержадміністрації Антон Колесніченко, керівник апарату райдержадміністрації Максим Лисенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На початку наради відбулось нагородження матерів-героїнь Решетилівського району. За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного розвитку присвоєне почесне звання «Мати-героїня» Куць Олександрі Іванівні – матері п’яти дітей з села Покровське та Хмельницькій Лідії Василівні - матері восьми дітей з села Білоконі.

Протягом наради відбулось обговорення поточних проблем та окремих питань життєдіяльності району.

З новинами у законодавстві присутніх ознайомив головний спеціаліст апарату райдержадміністрації Сергій Убийвовк.

Наталія Мотузка – в.о. начальника управління соціального захисту населення ознайомила присутніх з питанням виконання у 2019 році бюджетної програми 1501040 „Заходи із психологічної реабілітації, забезпечення санаторно-курортного лікування постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях” за напрямком психологічна реабілітація”.

Про надзвичайні ситуації та надзвичайні події, що виникли на території району доповів головний спеціаліст райдержадміністрації Владислав Любченко.

Про створення робочої групи щодо функціонування закладів освіти району в 2020 році доповів начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Зінченко. У виступі говорилось про те, що 24 січня 2020 року завершився фінансовий аудит відділу освіти за період останніх 5-ти років, який тривав 3 місці. У висновках фінансового аудиту зазначається, що необхідно проаналізувати мережу навчальних закладів і привести у відповідність до наявного фінансування як державної субвенції так і наявних місцевих коштів, - доповів Володимир Зінченко.

В.о. голови райдержадміністрації Іван Черкун зазначив, що на 2020 рік ми прийняли дефіцитний бюджет, враховуючи той факт, що прийнято рішення районної ради про підготовку плану оптимізації та з метою неупередженого та всебічного аналізу стану функціонування закладів освіти району є необхідність створення робочої групи з вивчення даного питання. До складу робочої групи є доцільним включити, фахівців Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, депутатів районної ради, працівників галузі. Результатом роботи робочої групи є проведення аналізу функціонування закладів освіти району.

Іван Черкун також анонсував, що у зв’язку з недоотриманням надходжень у районний бюджет через несплату власниками (фермерами одноосібниками) земельних ділянок (паїв) податку на додану вартість (ПДФО) також планується створити робочу групу по аналізу надходжень податків в районний бюджет. Робоча група створюється з метою аналізу наповнювання районного бюджету задля недопущення заборгованостей по заробітній платі перед працівниками бюджетних установ і для недопущення минулорічної проблеми з розпочатком опалювального сезону в закладах освіти.

В.о. голови райдержадміністрації також поінформував присутніх стосовно скорочення посад райдержадміністрації : «На вимоги реформи децентралізації на сьогоднішній день скорочено 15 посад (частково працівники переведені на інші посади, частково працевлаштовані), посада першого заступника голови райдержадміністрації також скорочена. Відбулись зміни в самій структурі райдержадміністрації, зокрема ліквідовано відділ агропромислового та економічного розвитку».

По завершенню свого виступу Іван Черкун подякував всім працівникам, які вивільнились, за сумлінну роботу.