Апаратна нарада в райдержадміністрації

Апаратна нарада в райдержадміністрації

Сьогодні 3 лютого 2020 року відбулась апаратна нарада в райдержадміністрації, яку провів  в.о. голови райдержадміністрації Антон Колесніченко. На нараді були присутні голова районної ради Сергій Колотій,  керівник апарату райдержадміністрації Максим Лисенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Протягом наради відбулось обговорення поточних проблем та окремих питань життєдіяльності району.

Директор КНП «Решетилівська центральна районна лікарня Решетилівської районної ради» Юрій Черкун доповів про підсумки виконання в районі плану заготівлі донорської крові в 2019 році та перспективи роботи на 2020 рік. Зважаючи на той факт, що протягом 2019 року кількість зданої крові була не великою, вирішено провести протягом року дні донора з залученням донорів з усього району.

Про стан військового обліку та бронювання на підприємствах, організаціях та установах району доповів Сергій Новоселя – військовий комісар Решетилівського військового комісаріату.

Наталія Лугова – головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської районної ради» доповіла про епідемічну ситуацію із захворюваності на грип у 2019 році та забезпечення виконання заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій на період виникнення епідемії у 2020 році.

Про перспективу реалізації основних положень нового Закону України «Про повну загальну середню освіту» у закладах освіти району доповів начальник сектору освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Зінченко. У виступі говорилось про те, що Верховною Радою IX скликання 16 січня 2020 року прийнятий Закон України «Про повну загальну середню освіту», який визначає правові, організаційні та економічні засади функціонування і розвитку системи загальної середньої освіти.

Про надзвичайні ситуації та надзвичайні події, що виникли на території району доповів головний спеціаліст райдержадміністрації Владислав Любченко.