Апаратна нарада в райдержадміністрації

Апаратна нарада в райдержадміністрації

Сьогодні 17 лютого 2020 року відбулась апаратна нарада в райдержадміністрації, яку провів  в.о. голови райдержадміністрації Антон Колесніченко. На нараді були присутні голова районної ради Сергій Колотій,  керівник апарату райдержадміністрації Максим Лисенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Протягом наради відбулось обговорення поточних проблем та окремих питань життєдіяльності району.

Про стан призначення та виплати державної соціальної допомоги на дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою чи піклуванням і проживають у сім’ях опікунів, за принципом ,,гроші ходять за дитиною” доповіла начальник відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Солошенко.

Про розвиток системи безоплатної правової допомоги та посилення правової спроможності територіальних громад доповів фахівець безоплатної правової допомоги Решетилівщини Олег Шкурупій.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Юлія Гмиря доповіла про стан утримання, навчання та виховання дітей в прийомних сім’ях,  дитячих будинках сімейного типу на території району у 2019 році.

Про надзвичайні ситуації та надзвичайні події, що виникли на території району доповів в.о. завідувача сектору з питань оборонної, мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Владислав Любченко.