Будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини у селі Покровське та у селі Шевченкове

Інформуємо що інформація про реалізацію проєкту «Велике будівництво» На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 року № 983 «Деякі питання надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості», затвердженого «Плану спроможної мережі надання первинної медичної допомоги Полтавської області» та структури Центру ПМСД Решетилівського району у 2018 році розпочато будівництво приміщень амбулаторій групової практики у селах Покровське  та Шевченківка. Фінансування робіт проводиться за рахунок бюджетів різних рівнів, зокрема обласний бюджет 16 млн. грн., співфінансування сільських рад становить Покровська – 300 тис. грн., Шевченківська 942 тис. грн. Будівельні роботи виконуються ТОВ «Термотех».