БУДІВНИЦТВО АМБУЛАТОРІЙ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ У СЕЛІ ШЕВЧЕНКОВЕ ТА СЕЛІ ПОКРОВСЬКЕ У РАМКАХ ПРОЄКТУ ,,ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”

Будівництво амбулаторій загальної практики сімейної

медицини у селі Шевченкове та селі Покровське у рамках проєкту ,,Велике будівництво”

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України 06.12.2017 р. № 983 ,,Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров`я у сільській місцевості”, за узгодженням із районною державною адміністрацією  та районною радою до загальнообласного проєкту були включені проєкти на будівництво двох нових лікарських  амбулаторій в селі Покровське  та селі Шевченкове. Місцевими радами були виділені земельні ділянки під будівництво амбулаторій. Будівництво нових амбулаторій розпочате у 2019 році.

Амбулаторії загальної практики сімейної медицини – ультрасучасні заклади, які будують за уніфікованими проектами.

В амбулаторіях передбачено всі необхідні приміщення – реєстратура, кабінет сімейного лікаря, кабінет педіатра, процедурна,  кабінет щеплень  та дитячий куточок.  Заклад буде оснащені електрокардіографом,  комп’ютерами, сучасним набором інструментів для огляду дітей та дорослих.

Загалом готовність об’єктів складає: Шевченкове більше 90% , Покровське більше 70%.

На завершальному етапі знаходиться будівництво амбулаторії в селі Шевченкове, де проведені вже зовнішні та внутрішні роботи, облаштовані інженерні мережі, система вентиляції, каналізації, поставлені меблі, продовжуються роботи по підключенню водо та енергозабезпечення, облаштування прилеглої до будівлі території, стоянки для авто. Проведені зовнішні роботи, продовжується проведення внутрішніх робіт, облаштування інженерних мереж, підключення комунікацій, водо- та енергопостачання  лікарської  амбулаторії в селі Покровське.

Загалом на будівництво двох амбулаторій з державного і обласного бюджетів виділено 16 млн. грн.