День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Сьогодні 22 червня 2019  року ми вкотре повертаємось думками до подій, пережитих нашим народом у страшні дні початку війни.

1418 чорних днів і ночей йшов український народ шляхом війни, через труднощі і незгоди, втрати і страждання, йшов, не шкодуючи сил в ім’я Перемоги.

Усе далі відходять сумнозвісні події Великої Вітчизняної війни. Ось уже 78 років пройшло від тієї страшної пам’ятної червневої пори, коли пролунало слово «війна», та в пам’яті людській воно залишиться назавжди.

До Меморіалу Слави сьогодні прийшло чимало людей покласти квіти і віддати данину тим, хто поліг на полі брані, хто жертвував найдорожчим задля того, аби Решетилівщина була вільною від будь-якого завойовника.

Серед учасників покладання квітів голова районної ради Сергій Колотій, заступник голови райдержадміністрації Антон Колесніченко, заступник голови районної ради Віктор Бережний, заступник голови міської ради Юрій Шинкарчук, голова ветеранської організації Віктор Багно, керівники та працівники організацій та установ, громадськість.