До уваги власників об’єктів утворення відходів (ОУВ)

Версія для друкуВерсія для друку

До уваги власників об’єктів утворення відходів (ОУВ)

Відповідно до п. 8 постанови Кабінету Міністрів України від 31.08.1998 № 1360 «Про затвердження Порядку ведення реєстру об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів» до реєстру включаються об’єкти, для яких показник загального утворення відходів (Пзув) перевищує граничне значення (Пгз), що дорівнює 1000 умовних одиниць на рік. Достовірне визначення Пзув можливе тільки після проведення суб’єктами господарювання інвентаризації, ідентифікації відходів виробництва та споживання. Тобто, кожен суб’єкт господарювання, при проведенні інвентаризації джерел утворення відходів і відходів виробництва та споживання самостійно виявляє відходи та розраховує показник загального утворення відходів.Решетилівська районна державна адміністрація нагадує, що з метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.11.1999 року № 2034 «Порядок ведення державного обліку та паспортизації відходів, суб’єкти господарювання всіх форм власності, повинні щорічно проводити інвентаризацію та паспортизацію відходів та надавати звіт до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації в установлені Законом терміни.

Суб’єкти господарювання всіх форм власності, діяльність яких пов’язана з утворенням відходів та здійсненням операцій поводження з ними повинні:

  1. Провести інвентаризацію джерел утворення відходів і відходів виробництва та споживання.
  2. На підставі проведеної інвентаризації надати до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації звіти встановленої форми.

За отриманням додаткової інформації звертатись до відділу нормування дозвільної діяльності управління природокористування Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації за адресою: м. Полтава, вул. Зигіна,1 кім. 308, e-mail: eko@adm-pl.gov.ua, eko-teb@adm-pl.gov.ua, або за телефоном (0532) 56-95-08.

Перелік об’єктів утворення відходів (ОУВ) .

 

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та з питань надзвичайних ситуацій  райдержадміністрації

 

Наверх ↑