Дорогі земляки! У ці дні ми вшановуємо запроваджені європейські традиції та знайоме кожному із нас з дитинства свято

Дорогі земляки!

У ці дні ми вшановуємо запроваджені європейські традиції та знайоме кожному із нас з дитинства свято: відзначаємо День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми згадуємо наших дідів і прадідів зі словами вдячності за їх самопожертву. Схиляємо голови у пошані перед усіма, хто з неймовірною жагою справедливості та патріотизму зупинив Другу світову та приніс мир і надію.

Засвідчую найглибшу повагу і шану усім ветеранам, зичу міцного здоров’я та ще довгих років життя!
Дякую українським військовослужбовцям за мужність у захисті країни!
Шановні співвітчизники, щиро вітаю вас із Днем пам’яті та примирення та з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Голова Решетилівської райдержадміністрації Роман Перепелиця