ХРОНІКА ОБЛАСНИХ НОВИН * * *

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН

* * *

11 червня на нараді у голови облдержадміністрації  В.Головка за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про хід виконання Обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки», «Про стан автомобільних доріг місцевого значення Полтавської області». За підсумками розгляду дано відповідні доручення.

* * *

11 червня у с. Міські Млини Зіньківського району на базі оздоровчого табору «Еколог» за участю заступника голови облдержадміністрації О.Пругла, заступника голови обласної ради А.Ханка відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури. Розглянуто питання «Про хід реалізації Обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки», «Про проект рішення обласної ради «Про використання червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території Полтавської області», «Про готовність Полтавської області до реалізації заходів концепції реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», «Про перспективу розвитку позашкільної освіти в умовах адміністративно-територіальної реформи» та ряд інших.

* * *

11 червня у м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації М.Білокінь провів засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2018 році. За підсумками роботи ухвалено відповідні рішення.

* * *

12 червня у с. Ланна Карлівського району за участю голови обласної ради О.Біленького, першого заступника голови облдержадміністрації А.Пісоцького, місцевих мешканців відбулося урочисте відкриття новоствореної поліцейської станції. Під час виступу А.Пісоцький наголосив, що впровадження реформи децентралізації в першу чергу має на меті наближення послуг до населення, а забезпечення безпеки – одна з ключових та головних послуг.

* * *

12  червня у м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації, господарських структур та посадових осіб органів місцевого самоврядування провів нараду з питань об’єднання КП «Миргород-водоканал» та КП «Полтававодоканал». За підсумками розгляду дано відповідні доручення.

* * *

12 червня у м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло відкрив роботу дводенного ІІ Всеукраїнського семінару-наради з питань розвитку профтехосвіти. Заплановано до розгляду проблемні питання забезпечення української промисловості та сільгоспвиробництва фахівцями виробничих спеціальностей, функціонування відповідних навчальних закладів в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи та ряд інших.

* * *

12 червня у м.Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації М.Білоконя з ініціативи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбувся відкритий захист конкурсних пропозицій щодо реалізації проектів громадських об’єднань, на виконання яких виділятимуться кошти з обласного бюджету у 2018 році.

* * *

13 червня у м. Полтаві відбулася урочиста зустріч голови облдержадміністрації  В.Головка та голови обласної ради О.Біленького з медичним активом області, де обговорено актуальні питання реформування системи охорони здоров’я, визначено пріоритетні завдання спільної діяльності владних структур краю та фахівців-медиків у зазначеній сфері. Кращих фахівців галузі нагороджено почесними грамотами облдержадміністрації та обласної ради.

* * *

13 червня у м.Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації О.Пругла відбулося засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. За підсумками роботи ухвалено відповідні рішення.

* * *

13 червня у м. Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації Р.Товстого відбулася нарада з питань організації роботи ХХ ювілейного мульти-фестивалю «Полтавський регіональний етап міжнародної програми «Студентська республіка - 2018». За підсумками розгляду дано відповідні доручення.

* * *

14 червня голова облдержадміністрації В.Головко спільно з головою Полтавської райдержадміністрації І.Карімовим провів робочу поїздку до Мачухівської ОТГ та Заворсклянської ОТГ, де ознайомився з інфраструктурою та роботою місцевих підприємств.

* * *

14 червня у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка за участю президента НОК України С.Бубки, заступника  голови  облдержадміністрації Р.Товстого відбувся семінар-нарада з представниками регіональних відділень Національного олімпійського комітету України з питання розвитку олімпійського руху в Україні.

* * *

14 червня у м. Полтаві директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Л.Корнієнко провела засідання комісії з надання матеріальної допомоги з обласного бюджету. За підсумками роботи ухвалено відповідні рішення.

* * *

15 червня у м. Полтаві відбулася зустріч голови облдержадміністрації В.Головка та голови обласної ради О.Біленького з президентом Національного олімпійського комітету України С.Бубкою, заступником Міністра молоді та спорту України І.Гоцулом. У рамках зустрічі відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між облдержадміністрацією, обласною радою та НОК України.

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю