Кампанія декларування у Полтавській ОДПІ та її перші результати

Кампанія декларування у Полтавській ОДПІ та її перші результати

Полтавська ОДПІ  повідомляє, що на даний час вже 244 громадяни відзвітувалися про минулорічні доходи в рамках деклараційної кампанії - 2018, які визначили до сплати 289,3 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб та 64,1 тисячу гривень військового збору.

Також правом на отримання податкової знижки вже скористались 94 громадяни. Загальна сума податку до повернення 148,4 тисячі гривень.

Нагадуємо, що з початку року стартувала кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків протягом 2017 року. Громадяни зобов’язані включити суму отриманих протягом 2017 року доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати до 1 травня 2018 року річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного 2017 року, а також нарахувати і сплатити до 1 серпня 2018 року податок на доходи фізичних осіб та військовий збір з таких доходів.

Решетилівське відділення Полтавської ОДПІ