Мітинг – реквієм до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні

Мітинг – реквієм до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні

Сьогодні 20 лютого 2020 року біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбувся урочистий мітинг-реквієм до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні. На мітинг прибули в.о. голови райдержадміністрації Антон Колесніченко, голова районної ради Сергій Колотій, секретар міської ради Оксана Дядюнова.

Покласти квіти та вшанувати пам’ять загиблих також зібралися керівники та представники трудових колективів, установ та організацій міста, жителі району.
Настоятель Свято–Успенського храму протоієрей Отець Володимир відслужив поминальну панахиду за невинно убієнними душами і звернувся до присутніх з проханням завжди пам’ятати їх подвиг.
Під скорботний гімн Революції Гідності «Плине кача…» учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв та поклали квіти до підніжжя пам’ятника національного пророка Тараса Шевченка.
Вічна пам'ять усім, хто віддав своє життя, захищаючи українську землю. Низько схиляємо голову. Слава Україні! Героям Слава!