МОМ НАБИРАЄ УЧАСНИКІВ НОВОГО ПРОЕКТУ ЗІ ЗМІЦНЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ, ЩО ФІНАНСУЄТЬСЯ НІМЕЧЧИНОЮ

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту. Водночас, проект зміцнить соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад в Україні. Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво, проект надасть змогу вимушеним переселенцям та членам приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ: внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, Криму, а також місцеві мешканці, які проживають на території Полтавської області, віком від 18 до 60 років.

НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ ДО УЧАСТІ:

1. Якщо заявник або члени родини раніше вже отримували грант від МОМ чи іншої організації;
  2. Заявник раніше брав участь у тренінгах МОМ, але грант не отримав.
  3. Заявник, у якого є друзі чи родичі в МОМ або БО «Світло надії».

Вимоги до заявників у групу «Самозайнятість»: заявник вже розпочав або хоче стартувати власний бізнес. Перевага надається, у першу чергу, особам без постійного місця працевлаштування. Розмір гранту – до 650 євро.

Вимоги до заявників у групу «Мікропідприємництво»: наявність діючого ФОП, зареєстрованого не пізніше 31.12.2016, а також комерційна діяльність повинна здійснюватися не на дому (в офісі, магазині, цеху, у приміщенні клієнта тощо). Грант надається на розширення наявного бізнесу. Розмір гранту – до 2500 євро.

Для більш детальної інформації  звертатись  у Решетилівську районну філію Полтавського обласного центру зайнятості  особисто або по телефону 25107, а також БО “ Світло надії” по тел. (0532) 69-42-40