На Полтавщину завітав Перший віце-прем’єр міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів

Сьогодні, 11 липня 2019 року з робочим візитом на Полтавщину завітав Перший віце-прем’єр міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів. На зустрічі були присутні  голова обласної ради Олександр Біленький, голова Решетилівської райдержадміністрації Роман Перепелиця, голови райдержадміністрацій, голови районних рад та голови  об’єднаних громад Полтавської області. Захід  відбувся на Решетилівщині, в залі засідань Решетилівського професійного аграрного ліцею імені Івана Боровенського.  Під час зустрічі обговорили питання реформування галузей економіки і соціальної сфери, реформу децентралізації, питання  ремонту доріг, земельного та прибуткового оподаткування.