НАД РЕШЕТИЛІВКЮ ЗАМАЙОРІВ ПРАПОР ЄВРОСОЮЗУ

НАД РЕШЕТИЛІВКЮ ЗАМАЙОРІВ ПРАПОР ЄВРОСОЮЗУ

Сьогодні в Решетилівці біля приміщення районної державної адміністрації та районної ради було людно. О 12 годині дня тут зібралися керівники району та селища, представники трудових колективі, молодь, небайдужі решетилівці, щоб відзначити приємну подію. Сьогоднішня зустріч була присвячена ухваленню рішення Ради Міністрів Європейського Союзу щодо скасування візових вимог для громадян України та Дню Європи, який святкують 14 - раз. Ведучий заходу Сергій Жимуренко наголосив, що Україна - європейська держава, яка завжди була своєрідним культурним мостом між Європою та Азією. Вона обрала європейський шлях розвитку. Сьогодні ЄС і Україна мають спільний кордон і як безпосередні сусіди прагнуть посилювати свою політичну та економічну співдружність.

Звертаючись до присутніх голова Решетилівської РДА Роман Перепелиця сказав, що сьогоднішня подія - це крок у зміцнення самоіндентифікації України, як європейської держави, причетної до традицій Європи. Ми шануємо наші спільні цінності, історію та найголовніше - наше спільне майбутнє. В Україні ми маємо зробити свою Європу.

Дітвора тримає на руках Прапори України та Євросоюзу. Під мелодію Гімнів голова РДА Роман Перепелиця піднімає на флагшток Державний прапор України, а селищний голова Володимир Кузьменко - Прапор Європейського Союзу. Звідусіль лунають оплески.