Перші шість призовників Решетилівського району відправилися сьогодні набувати військових навиків

Версія для друкуВерсія для друку

Перші шість призовників Решетилівського району відправилися сьогодні
набувати військових навиків

Сьогодні 8 жовтня 2018 року перші шість призовників Решетилівського району відправились набувати військових навиків. Привітати майбутніх військових до Решетилівського РВК прибув перший заступник голови райдержадміністрації і голова районної призовної комісії та учасник АТО Іван Черкун, який подарував подарунки призовникам від райдержадміністрації. У своєму виступі голова призовної комісії зазначив, що у юнаків починається новий цікавий етап в житті, який формує справжніх чоловіків та наголосив що цікавим збігом є те, що в першому турі потрапили на призов одночасно два футболісти (Елішан Гасімов з Демидівки та Дмитро Кацюба з Турів). Імена інших призовників Євгеній Гнатенко з Федіївки, Арсен Куксюк з Плоского, Владислав Кравченко з Решетилівки та Сергій Тяско з Шилівки.
Юрій Наливайко, т.в.о. військового комісара також побажав успіхів у службі юнакам і надав перший інструктаж. 
Майбутні військовослужбовці будуть направлені до Полтавського обласного збірного пункту, де хлопці проходять перший інструктаж, отримують перші настанови від старшини збірного пункту. Протягом декількох днів призовники будуть оглянуті на контрольному медичному огляді обласною військово-лікарською комісією, з ними проведуть додатковий професійно-психологічний відбір. Після цього пройдуть індивідуальну бесіду та опитування представником військової частини до якої попередньо призначені. Після прийняття остаточного рішення вже військовослужбовці у складі команди та супроводі старшого офіцера вибувають до місця подальшої служби до навчальних центрів. Спочатку всі пройдуть курс початкової підготовки, приймуть військову присягу потім будуть оволодівати військові навики у військових частинах. Відповідно до Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.08.2014 року “Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності”, уведеного в дію Указом Президента України від 24.09.2014 №744 жоден військовослужбовець строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції на територіях Донецької та Луганської областей не залучатиметься. 
Термін строкової служби для призовників становить 18 місяців, котрі мають вищу освіту та ступінь магістра, цей термін складає 12 місяців. 
Також згідно зі ст. 119 Трудового кодексу України, під час дії особливого періоду за військовослужбовцями, призваними на строкову військову службу, зберігається їхня середньомісячна заробітна плата, а також робоче місце на весь термін проходження служби.

Наверх ↑