Правове заняття з учнями першого курсу Решетилівського аграрного ліцею ім. І.Г.Боровенкського на тему: «Стоп насильство»

26 вересня 2018 року у Решетилівській центральній районній бібліотеці проведено правове заняття з учнями першого курсу Решетилівського аграрного ліцею ім. І.Г.Боровенкського на тему: «Стоп насильство».  На захід були запрошенні начальник служби у справах дітей РДА Гмиря Ю.А., начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Шебітченко О.А., капітан поліції, інспектор сектору ювенальної превенції Решетилівського відділення поліції ГУНП України в Полтавській області Пащенко В.В., працівник місцевого бюро правової допомоги  Шкурупій О.В.

Під час заходу було переглянуто відеоролик «Булінг стоп». Також висвітлено такі теми:

• «Булінг. Його види та шляхи протидії»;

• «Насильство в сім’ї. Запобігання та реагування.»;

• «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх»;

• «Попередження суїцидальних проявів в молодіжному середовищі.»

Начальником служби у справах дітей РДА особливу увагу було зосереджено на участі дітей у небезпечних іграх в соціальних мережах.

Учні отримали багато корисної та повчальної інформації. Виступаючі  надали вичерпні відповіді на всі поставлені питання та порадили дітям, як уникнути цькування, вберегти себе від кібербулінгу та закликали не бути байдужими до проявів насильства.