Привітали із 100-річним ювілеєм

Привітали із 100-річним ювілеєм

9 жовтня 2018 року зустріла свій сторічний ювілей довгожителька Федіївської сільської ради із села Лучки Кузьменко Парасковія Павлівна.

Заступник голови райдержадміністрації Антон Колесниченко разом із начальником управління соціального захисту населення Григорієм Пономаренко, сільською головою Лідія Лібега, директором територіального центру Жанна Сутула, працівниками відділення соціальної допомоги вдома, завітали до Парасковії Павлівни привітати з ювілеєм, побажали жити в доброму здоров’ї та подарували їй ковдру, квіти та вручили грамоту. Нехай багаторічна праця на благо рідного краю воздається ювілярці добрим здоров’ям, радісними моментами в житті родини, теплом і затишком кожного прожитого дня.
Парасковія Кузьменко народилася в селі Глибока Балка Решетилівського району. Одружившись з чоловіком, прожила все життя в селі Лучки. Народила дочок, які по цей час турбуються про ювілярку. Трудовий шлях пройшла в колгоспі імені «Кірова» де пропрацювала різноробочою. На даний час перебуває на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома з 2002 року. Привітна, приємна в спілкуванні. Нехай Господь дарує їй свою благодать на довгі літа.
Працівники Решетилівського районного територіального центру вдячні приватному підприємцю В.В.Голуб за розуміння та надану допомогу.