Привітання до Дня Юриста

Привітання до Дня Юриста

Сьогодні 8 жовтня 2018 року з нагоди професійного Дня Юриста голова Решетилівської райдержадміністрації Роман Перепелиця привітав всіх юристів зі святом. В своєму виступі Роман Перепелиця зазначив важливість цієї професії в період реформ в країні, про проблеми з якими зустрічаються кожного дня правоохоронці. Голова райдержадміністрації побажав присутнім успіхів та досягнень в професійній діяльності, достатку та родинного затишку.
Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання посадових обов'язків та з нагоди Дня юриста нагороджено прокурорів Решетилівського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури Євгена Козиря та Ірину Зачепу, старшого оперуповноваженого сектору кримінальної поліції, майора поліції Решетилівського відділення поліції Глобинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області - Олега Пархомчука.