Привітання прийомних сімей Решетилівського району

Привітання прийомних сімей Решетилівського району

30 вересня 2020 року до дня усиновлення відбулось привітання прийомних сімей Решетилівського району. Представники служби у справах дітей та районного ЦСССДМ подарували подарунки прийомним сім'ям Ігоря і Лариси Красікових та Миколи і Олени Ханко з Кукобівки, Катерини Ковалевич з Піщаного, Олени Відерко, Анатолія та Любові Олійник з Решетилівки, Олега та Валентини Філонич з Лимана Другого, Чугуй Павліни з села Тури та Книш Ірину з дитячого будинку сімейного типу села Покровського.
З нагоди Дня усиновлення висловлюємо вдячність та засвідчуємо повагу усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам та батькам-вихователям за вагомий внесок у реалізації права дитини на виховання в сім’ї. Всі ви здійснили найзаповітнішу дитячу мрію – мати родину!
Бажаємо всім благополуччя, взаємної любові та розуміння. Нехай у вашому домі завжди лунає дитячий сміх, а щасливі діти ростуть успішними та впевненими у завтрашньому дні!