Про особливий порядок виплати пенсій за січень 2018 року

Про особливий порядок виплати пенсій за січень 2018 року

Задля своєчасної виплати пенсій під час святкових та вихідних новорічних днів, Уряд прийняв рішення щодо часткової дострокової виплати січневих пенсій наприкінці грудня. Така практика успішно застосовується декілька років поспіль і повністю себе виправдала.

Органи Пенсійного фонду області протягом 22-29 грудня поточного року здійснювали фінансування коштів в межах наявних фінансових ресурсів Фонду.

Дострокова виплата пенсій в Решетилівському районі здійснено з 26 грудня по 30 грудня включно.

На 29.12.2017 у повному обсязі профінансована виплата пенсій представників силових структур за січень. Крім того,  спрямовано кошти до поштових відділень для виплати пенсій з 4 по 8 січня і до банківських установ - для виплати з 4 по 9 січня.

Надалі пенсії виплачуватимуться до 25 січня в установлену дату виплати, яка відома кожному пенсіонеру

Решетилівське об”єднане управління

Пенсійного фонду України Полтавської області