Про заміну посвідчень особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи

Про заміну посвідчень особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2020 року № 1168 ,,Про внесення змін до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 551” продовжено термін проведення заміни посвідчень нових зразків до 01.01.2022 року таким категоріям громадян:

особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до 1 категорії;

учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 і 3) з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт;

особам, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2), з числа постраждалих від радіаційного опромінення за інших обставин не з власної вини.

Звертаємо увагу, що посвідчення:

учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС категорії 2 та 3;

особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 2;

потерпілого від Чорнобильської катастрофи категорії  3 та серії Г;

дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи серії Д  та

дружини (чоловіка) померлого громадянина, з числа ліквідаторів (потерпілих), смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою,

видані за зразками, затвердженими постановами Кабінету Міністрів України від 25.08.1992 №501 ,,Про порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, від 20.01.1997 №51 ,,Про затвердження Порядку видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” та від 21.08.2001 №1105 ,,Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 1997р. №51”, на сьогодні є дійсними та не потребують заміни.