Ранок 23 липня. За минулу добу на Полтавщині зафіксували 11 нових випадків захворювання на коронавірус.

Загалом одужали вже 315 жителів області, продовжують лікування 42 людини.
Всього зареєстровано 14 летальних випадків, нових за добу 1 (Полтава).
Від початку карантину в області зафіксували 371 випадок захворювання.
У яких містах і районах були зафіксовані ці випадки: Кременчук – 126, Полтава – 88 (6 нових випадків), Кременчуцький район – 33, Кобеляцький район – 17, Полтавський район – 16, Горішні Плавні – 15, Миргородський район – 15, Зіньківський район – 10, Лубни – 7, Карлівський район – 6 (1 новий випадок), Гадяцький район – 5 (4 нові випадки) Глобинський і Чутівський райони – по 5, Пирятинський та Оржицький райони – 4, Лубенський, Хорольський і Козельщинський райони – по 3, Машівський і Решетилівський райони – по 2, Лохвицький район – 1, Котелевський район – 1.
Більше новин про Полтавщину на телеграм-каналі голови
Полтавської ОДА Олега Синєгубова https://t.me/synegubov