Ранок 31 липня. За минулу добу на Полтавщині зафіксували 9 нових випадків захворювання на коронавірус.

Загалом від початку карантину в Полтавській області діагностували 440 випадків захворювання на COVID-19.

Одужали вже 329 жителів області, продовжують лікування 96 людей.

Географія поширення інфекції (уточнено): Кременчук – 130, Полтава – 109 (5 нових випадків), Кременчуцький район – 33, Горішні Плавні – 29, Кобеляцький район – 21 (2 нові випадки), Полтавський район – 17, Миргородський район – 15, Гадяч – 14, Зіньківський район – 10, Лубни – 8, Гадяцький, Машівський, Оржицький, Карлівський, Глобинський і Чутівський райони – по 5, Козельщинський і Пирятинський райони – по 4, Лохвицький район – 3 (2 нові випадки), Котелевський, Лубенський, Хорольський райони – по 3, Диканський і Решетилівський райони – по 2.

Більше новин про Полтавщину на телеграм-каналі голови

Полтавської ОДА Олега Синєгубова https://t.me/synegubov