Районний етап гри «Сокіл» («Джура») пройшов у Решетилівці

Районний етап гри «Сокіл» («Джура») пройшов у Решетилівці

Пройшов районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за сприяння районного спортивно-технічного клубу ТСО України. Урочистеу відкриття пройшло в Решетилівській гімназії ім.І.Л.Олійника. Після урочистого представлення козацьких роїв, виконання Державного гімну та козацького маршу джури вправлялися у першому випробуванні – змаганнях «Впоряд», що полягали у показі стройових прийомів, які кожен рій виконував самостійно за командами власного ройового. Найкращими у муштрованому впоряді стали покровські козаки.

Продовженням гри стали змагання у стрільбі з пневматичної гвинтівки. Найточніше «відстрілялися» джури з Решетилівської гімназії. В індивідуальному заліку найкращим стрільцем став Нестерчук Сергій (Демидівська ЗОШ), друге і третє місце посіли Лісова Анна (Решетилівська гімназія) та Мицяк Антон (Покровська ЗОШ).

Захоплюючими і повними спортивного азарту стали силові змагання «Перетягування линви», в яких перемогли демидівські джури.

У змаганнях «Рятівник» найкваліфікованішу  долікарську допомогу змогли надати представники покровського рою «Сокіл».

У трьох випробуваннях, а саме у конкурсі звітів про виконання завдань під гаслом «Добре діло», в інтелектуальному конкурсі-грі «Відун» та у представленні творчо-мистецького звіту рою «Ватра «У колі друзів» перемогли «Гайдамаки».

Наступного дня випробування продовжилися у лісовій та парковій зонах стадіону «Колос».

У комплексній командній грі «Пластун» перемогли джури з покровського «Сокола», а на козацькій «Туристсько–спортивній смузі перешкод» сильнішими виявилися козаки і козачки «Рою імені Богдана Хмельницького».

За загальними підсумками випробувань перемогу здобув рій «Гайдамаки» Решетилівської гімназії (ройова Анна Лісова, виховники І.О.Гмиря, П.О.Мосієнко), друге місце посів рій «Сокіл» Покровської ЗОШ (ройовий Олег Дубовик, виховники Є.В.Зимогляд, В.І.Бабир) третє місце посів «Рій імені Богдана Хмельницького» (ройовий Артур Поступаленко, виховники Р.В.Коляка, В.М.Стешенко).