Реалізація пілотного проекту «Рука допомоги» та нового проекту із забезпечення самозайнятістю, що фінансується Німеччиною.

«Рука допомоги» — пілотний проект Міністерства соціальної політики України, який реалізується за підтримки Світового банку. Мета проекту — допомогти вимушеним переселенцям та членам малозабезпечених сімей позбутися залежності від соціальних виплат, отримати достойну роботу або заснувати власний бізнес. Для тих, хто шукає стабільного заробітку, проект пропонує допомогу у працевлаштуванні. Якщо бажаної вакансії на момент звернення немає – пропонуються  варіанти тимчасових оплачуваних робіт на користь громади. Але найголовніше – учасники, які давно мріяли про власну справу, мають змогу отримати безвідсоткову поворотну фінансову допомогу (мікрокредит) на обладнання та матеріали для започаткування бізнесу.

Також діє набір учасників на проект  за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ), Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW та має на меті покращити можливості для  самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту. Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво, проект надасть змогу вимушеним переселенцям та членам приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

В Решетилівській філії Полтавського обласного центу зайнятості діє Клуб для безробітних «Зміни себе: стань успішним в цьому житті», на черговому засіданні  клубу будуть обговорені більш детально проекти  «Рука допомоги» та новий проект із забезпечення самозайнятістю, що фінансується Німеччиною.

За більш детільною інформацією по даних проектах звертайтесь до Решетилівської філії Полтавського обласного центру зайнятості або за телефонами (05363) 2-13-06, 2-92-33.