Решетилівська районна державна адміністрація та КНП «Центральна районна лікарня» дякують компанії Kernel.

Решетилівська центральна районна лікарня отримала сучасний цифровий рентген-апарат вартістю 1,2 млн грн.

У пік захворюваності на коронавірус важливо посилити технічну базу лікарень, щоб швидше та якісніше діагностувати хворих.

Компанія Kernel продовжує вивчати потреби медичних закладів Полтавщини і забезпечувати медперсонал необхідним обладнанням для боротьби з COVID-19.
Це допомога, яка вже зараз рятує життя. Новий апарат мобільний, портативний, повністю автоматизований та не потребують додаткових витратних матеріалів. Він дозволяє проводити рентгенологічні обстеження тканин легень безпосередньо в лікарняних палатах!
Оперативність — запорука попередження розвитку можливих ускладнень, а також своєчасного і ціленаправленого лікування пацієнтів.